شکستن سنگ و ساروج با استفاده از مواد شیمیای کتراک و بلک پاور و ...
4.9/5 - (29 امتیاز)

شکستن سنگ ( شکستن ساروج )

شاید در نگاه اول انجام بسیاری از کارها آسان به نظر برسد، اما می توان قبول کرد که شکستن سنگ و شکستن ساروج در نگاه اول کاری دشوار، طاقت فرسا است و انتخاب روش مناسب در این زمینه بسیار مهم و حیاتی است.

روش یکسان است وقتی صحبت از اتلاف وقت و پول می شود، هرچه اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید، احتمال موفقیت شما بیشتر می شود.

با رشد تکنولوژی در جهان ، روز به روز شیوه های تخریب نیز پیشرفته تر شده اند اما متاسفانه در کشور ما با وجود نیاز امروز ، همچنان از شیوه ها و فناوری های قدیمی برای شکستن سنگ و تخریب بتن استفاده می‌شود.

با توجه به نوع پروژه و محیط مد نظر شما برای شکستن سنگ نیاز است تا به موارد بسیار دقیقی توجه نمایید که میتوانید با دریافت کارشناسی از زبده ترین متخصصین ما بهترین شیوه را بیابید.

روش های شکستن سنگ

هدف مجموعه کتراک شیمی ایرانیان در این مقاله ارائه روش هایی برای تخریب بتن، شکستن سنگ و شکستن ساروج ابعادی است که توجیه اقتصادی برای استفاده از ماشین آلات سنگین نداشته باشد و یا در مکان هایی قرار دارد که امکان حمل تجهیزات سنگین وجود ندارد، مانند اکتشاف. در معادن – نمونه برداری از مواد معدنی سنگ – حذف سنگ های مزاحم در مسیر راه های صعب العبور و محوطه های زمین و باغ و هر نوع سنگ یا بتن مزاحم کار با روش ها و عبارات مرسوم با دسترسی آسان با امکان استفاده عمومی

تلفن : 09122727495 – 09022727495

شکستن سنگ و شکستن ساروج با استفاده از مواد شیمیایی

در این روش برای شکستن سنگ ( شکستن ساروج ) ابتدا سوراخ هایی به قطر 25 تا 50 میلی متر در سطح سنگ یا در بتن با مته سوراخ می شود، پس از پاکسازی داخل سوراخ ها از گرد و غبار مواد منبسط شونده که اغلب چتراک نامیده می شود. راهنمایی و تمرین محصول شرکت سازنده را با آب مخلوط کرده و با دو توپ یا پاس داخل سوراخ ها می ریزند و دهانه سوراخ ها را با یک تکه چوب یا پلاستیک می بندند تا مواد خارج نشود.
با این روش باید سوراخ ها را طوری ایجاد کرد که کاملاً با مواد منبسط شونده پر شوند و در صورت خالی ماندن فضای داخل سوراخ، فشار لازم برای تخریب سنگ ایجاد نشود.
بسته به نوع مواد منبسط کننده مورد استفاده، با انبساط مقدار مواد داخل گودال و فشار دادن آن به دیوار سنگ یا بتنی، در عرض 30 دقیقه تا چند ساعت در سنگ ایجاد ترک می کنند.
قطر، عمق و فاصله سوراخ ها به اندازه و نوع سنگ یا بتن بستگی دارد و ماده ای که باید منبسط شود یا ملات مورد استفاده متفاوت است. مشخصات لازم ارائه شده است.
یکی از مهمترین عوامل موفقیت در شکستن سنگ و ساروج با استفاده از مواد شیمیایی مانند کتراک، استفاده مناسب و کیفیت مواد منبسط کننده مورد استفاده است. متاسفانه نسخه های بی کیفیت و جعلی از این مواد در بازار وجود دارد.

شکستن سنگ با کتراک

یکی از شیوه های شکستن سنگ و شکستن بتن ، استفاده از کتراک برای شکستن سنگ و انواع سنگ و شکستن بتن و شکستن ساروج است که بعد از مخلوط نمودن پودر کتراک با مقدار مشخص اب با اعمال قدرت انبساطی ، اقدام به تخریب سنگ و تخریب بتن با بهترین روش می‌کند.

شیوه شکستن سنگ

شرکت کتراک شیمی ایرانیان ارائه دهنده انواع کتراک برای از بین بردن سنگ و تخریب بتن و شکستن سنگ ، به جرئت یکی از بهترین شیوه ها و روش شکستن سنگ را استفاده از کتراک میداند که در طی انجام پروسه شکستن سنگ ، کتراک به داخل سوراخ های سنگ و بتن نفوذ می‌کند و بدون داشتن هیچگونه صدایی بهترین روش در مقابل دریل مکانیکی و انفجار های بزرگ و جک دارد.

تخریب سنگ ( شکستن سنگ )

در میان روش های موجود برای تخریب سنگ و شکستن سنگ، اگر تخریب انفجار و آلودگی صوتی مد نظر شما نیست، تنها شیوه استفاده از کتراک برای شکستن سنگ و خراب کردن ساروج است که با ایمنی بالا و نداشتن هیچگونه صدایی میتوانید از آن بهره مند شوید و کافی است برای خرید کتراک در تهران و تمام مناطق ایران بزرگ با شرکت کتراک شیمی ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.