دینامیت بی صدا

دینامیت بی صدا - خرید دینامیت بی صدا
Rate this post

دینامیت بی صدا

بارها شنیده می شود که مردم به دنبال دینامیت بی صدا یا مواد منفجره بی صدا هستند که البته وجود ندارند. بلک پاور تنها ماده منفجره بی صدا تولید شده توسط این شرکت است که در واقع یک وسیله انفجاری نیست، اما مانند یک وسیله انفجاری اجسام مورد نظر شما را سریع و بی درنگ منهدم می کند.

دینامیت بی صدا چیست ؟

دستگاه های انبساط الکتریکی سیاه رنگ سریع یا به اصطلاح بازرگانی آن بلک پاور ، ایمن و بسیار بی صدا که به نام دینامیت بی صدا شناخته می شوند. قابل استفاده برای تخریب بتن و سنگ در فضاهای باز و یا دیوارها و کف محصور می باشد.

قدرت تخریب دینامیت بی صدا

در صورت استفاده از دینامیت بی صدا یا همان بلک پاور اگر وظیفه شما تخریب دیوار یا کف است و قسمتی که می خواهید بشکنید آماده است می توانید با بسته بندی 5 کیلوگرمی و دهانه 2 متر در 2 متر تا عمق 1.5 متری نفوذ کنید. بسته به مته، 30 تا 50 متر مکعب کار را می توان با مته 5 کیلوگرمی برداشت، مشروط بر اینکه کار باز باشد و اطراف مزاحم شود.

شیوه عملکرد دینامیت بی صدا

انرژی سیاه ماده منفجره و یک دینامیت بی صدا نیست و تنها در لحظه با تولید و انبساط حجم زیادی گاز به دیواره سنگ فشار می آورد و فرآیند تخریب انجام می شود، فرآیند تخریب بلک پاور یا همان دینامیت بی صدا انفجاری و سریع است، اما قدرت سیاه نوعی دینامیت نیست. ماده منفجره است و در حمل و نقل خطر دارد و در حین اجرا از بین نمی رود

 

بلک پاور یا دینامیت بی صدا

برای استفاده از بلک پاور یا همان دینامیت بی صدا ، طبق دستورالعمل ، چند سوراخ در سنگ و ملات به عمق حداقل 50 سانتی متر حفر کنید، مواد دینامیت بی صدا ی بلک پاور را داخل چاله ها بریزید، آنها را با ماسه ببندید و سپس سیم هایی که قرار داده شده است را آب بندی کنید.

داخل انرژی سیاه به برق 220 ولت یا باتری 12 ولت وصل کنید تا سنگ منفجر شود . پس از خرید دینامیت بی صدا تمامی روش های اجرا در اختیار شما قرار می گیرد . در خاتمه باید گفت که گزینه ارزان ، سریع و راحت در کار تخریب همیشه گزینه انفجار با دینامیت بی صدا ، تی ان تی ، کورتکس است .

مزایای دینامیت بی صدا :

از مزایای دینامیت بی صدا می توان به ایمن بودن برای کاربر و محیط زیست ، آسیب های کنترل شده، قیمت مقرون به صرفه ، عملکرد راحت ، عدم نیاز به ابزار، بی صدا بودن، عدم وجود حرارت در سنگ یا بتن و … اشاره کرد. دینامیت بی صدا به عنوان بهترین در جهان معرفی شده و توسط شرکت های ریخته گری بتن در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

سهولت در استفاده از دینامیت بی صدا

سهولت استفاده از کتراک و بلک پاور و دینامیت بی صدا باعث شده تا هرکسی بدون نیاز به آموزش خاص و تخصصی به راحتی از این محصول استفاده کند و حداقل تجهیزات مورد نیاز استفاده از این محصول را افزایش داده است! شما فقط باید دستورالعمل های نحوه استفاده از کتراک بلک پاور و یا همان دینامیت بی صدا را مطالعه کنید.

 

خرید دینامیت بی صدا در ایران

کتراک شیمی ایرانیان تولید کننده با کیفیت ترین کتراک ( دینامیت بی صدا ) در ایران و وارد کننده کتراک خارجی در ایران می باشد. برای خرید با شماره های موجود در سایت کتراک شیمی ایرانیان تماس حاصل فرمایید تا سفارش خود را به همراه مشاوره رایگان ثبت و  محصولات را در هر نقطه از ایران دریافت نمایید.

لازم است بدانید که ارسال محصولات دینامیت بی صدا بلک پاور از طریق کتراک شیمی ایرانیان به صورت روزانه صورت و انجام میپذیرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *